KURUMSAL

KURUMSAL

YVZ PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ
2013 yılında İstanbul‘da 0 kendi sermayesi ile hızlı tüketime yönelik temizlik, hijyen, bebek bezi ve kişisel bakım ürünleri üretimi ve satışı yapmak maksadıyla kurulmuştur. Bugün itibariyle Rein markasıyla İstanbul‘da ileri teknoloji kullanan tam otomasyona ve çevresel duyarlılığa sahip tesislerinde Temiz Üretim ve Dünya Standartlarına uygun üretim yapan firmalarla çalışmaktayız.

Profesyonel kadromuzun bilinçli ve disiplinli çalışmalarının sonucu ürünlerimiz bu çabalarımız ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı, yaşam alanımız olan çevremizin korunması konusunda sahip olduğumuz hassasiyet ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı ve İş Sağlığı ve Güvenliği‘ne verdiğimiz önem OHSAS 18001 ile belgelenmektedir.

Rein Markamızı yurtiçi müşterilerinin yanı sıra sahip olduğu altyapı ve tecrübe birikimi sayesinde başta Avrupa olmak üzere Asya ve Afrika‘ya ürünlerimizi ulaştırmayı hedefledik.

YVZ Ailesi olarak bizler,gücümüzü ve heyecanımızı müşterilerimizin güven ve tercihinden almakta,onlara layık olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.